Mieszadło magnetyczne RCT standard 2.0, LLG, zestaw
Treść:
1
Numer produktu:
6320411
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne RCT standard 2.0, LLG, zestaw"
Kolejna generacja naszego najlepiej sprzedającego się mieszadła magnetycznego LLG-RCT Standard pod wspólną marką IKA/LLG-Labware. Nowa konstrukcja, nowe funkcje! Sprawdzona i niezawodna jakość!
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, termometr kontaktowy ETS-D5, sonda temperatury PT1000, osłona ochronna obudowy, akcesoria do statywu
- Cyfrowa regulacja prędkości i temperatury
- Czytelny wyświetlacz LED
- Cyfrowy wyświetlacz ustawionego bezpiecznego limitu temperatury
- Wskaźnik gorącej płyty, ostrzeżenie o gorącej powierzchni zapobiegające oparzeniom
- Regulowany obwód bezpieczeństwa temperatury płyty grzejnej
- Cyfrowy wyświetlacz kodów błędów
- Podłączenie zewnętrznej sondy temperatury PT1000
- Aluminiowa płyta grzejna zapewniająca optymalny transfer ciepła
- Zwiększone bezpieczeństwo dzięki ulepszonej technologii kontroli ciepła
- Interfejs USB
- Mocny silnik
- Ulepszone sprzęgło magnetyczne
- Dostarczany z osłoną ochronną obudowy
- Przetestowany zgodnie z normą DIN EN IEC 61010-1
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, termometr kontaktowy ETS-D5, sonda temperatury PT1000, osłona ochronna obudowy, akcesoria do statywu
| Ciężar: | 2400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. bezpieczna temperatura: | 360 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 310 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura bezpieczeństwa: | 50 °C |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Moc znamionowa: | 650 W |
| Numer artykułu producenta: | 6320411 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium |
| Prędkość: | 50 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Temperatura bezpieczna: | 50 ... 360 °C |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 310 °C |
| Typ: | LLG-RCT standard 2.0, Set |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 270 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 135 mm |