Mieszadło magnetyczne MST Digital
Treść:
1
Numer produktu:
4666683
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne MST Digital"
Małe, lekkie mieszadło magnetyczne o pojemności do 5 l. Idealne do miareczkowania, oznaczania BZT, zastosowań mikrobiologicznych i biochemicznych.
- Jasny wyświetlacz LED
- Urządzenie pozostaje zimne nawet przy ciągłym użytkowaniu
- Timer
- Bardzo dobra odporność chemiczna
- Kompensacja momentu obrotowego w celu utrzymania stałej prędkości obrotowej w przypadku zmian lepkości
- Funkcja auto reverse
| Ciężar: | 600 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 145 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 145 mm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | F203A0450 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Plastik |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 120 x 145 mm |
| Prędkość: | 1,500 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 120 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 120 mm |
| Typ: | MST Digital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 145 x 50 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |