Mieszadło magnetyczne MIXSTER, przystawka
Treść:
1
Numer produktu:
4686001
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne MIXSTER, przystawka"
Bez podgrzewania. MIXSTER to uniwersalne i wyjątkowo kompaktowe urządzenie mieszające z napędem magnetycznym, które można rozbudować do wielopozycyjnego mieszadła magnetycznego o szerokim zakresie zastosowań, łącząc szeregowo do 30 urządzeń. Punkty mieszania mogą być sterowane oddzielnie lub jednocześnie (zasada leader-follower).
Za pomocą opcjonalnych przystawek każdy napęd magnetyczny można przekształcić w mieszadło typu vortexer, wytrząsarkę orbitalną lub mieszadło magnetyczne z 9 pozycjami mieszania dla małych objętości (od 8 do 60 ml).
Intuicyjny i odporny chemicznie szklany wyświetlacz LED 360° do przekazywania wszystkich informacji bez wyświetlacza alfanumerycznego.
Zintegrowane wykrywanie zlewki
Znacząca poprawa wyników mieszania próbek trudnych do wymieszania poprzez zmianę kierunku obrotów w określonych odstępach czasu (funkcja rewersu).
Zmiany lepkości mogą być obserwowane i wyświetlane w procentach poprzez wskazanie prędkości lub mocy wymaganej do mieszania.
Nadaje się do pracy w inkubatorach do 40 °C
Możliwość czyszczenia pod bieżącą wodą
Mieszadło magnetyczne bez zasilania.
Za pomocą opcjonalnych przystawek każdy napęd magnetyczny można przekształcić w mieszadło typu vortexer, wytrząsarkę orbitalną lub mieszadło magnetyczne z 9 pozycjami mieszania dla małych objętości (od 8 do 60 ml).
| Ciężar: | 600 g |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 135 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 124 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 3000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 10 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020112621 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Szkło |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 124 x 124 mm |
| Prędkość: | 100 ... 3,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Szerokość: | 135 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 124 mm |
| Typ: | MIXSTER |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 135 x 24 mm |
| Wysokość: | 24 mm |
| Z timerem: | Nie |