Mieszadło magnetyczne ESP
Treść:
1
Numer produktu:
4666701
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne ESP"
Niezwykle płaskie mieszadło magnetyczne z nieulegającym zużyciu napędem indukcyjnym do mieszania objętości do 5 l. Nie wymaga konserwacji, ponieważ urządzenie nie zawiera części mechanicznych. Idealne do miareczkowania, oznaczania BZT, zastosowań mikrobiologicznych i biochemicznych.
- Bardzo dobra odporność chemiczna
- Łagodny rozruch
- Jasna płyta magnetyczna
- Niewielka waga
| Ciężar: | 900 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 230 mm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 1100 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 5 W |
| Numer artykułu producenta: | F206A0179 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Plastik |
| Prędkość: | 1,100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Typ: | ESP |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 230 x 33 mm |
| Wysokość: | 33 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |