Mieszadło magnetyczne AREX 5 Set
Treść:
1
Numer produktu:
4688309
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne AREX 5 Set"
Mieszadło magnetyczne z grzaniem i płytą grzewczą wykonaną ze stopu aluminium pokrytego powłoką ceramiczną.
Z cyfrowym regulatorem temperatury VTF i prętem podtrzymującym.
- Mocny, bezszczotkowy silnik
- Wytrzymała obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium
- Analogowa regulacja prędkości
- Odporna na substancje chemiczne i zarysowania płyta grzewcza
- Wskaźnik ostrzegawczy przed gorącem, gdy temperatura płyty przekroczy 50 °C
- Technologia SpeedServo™ utrzymuje stałą prędkość przy zmianach lepkości
| Ciężar: | 1700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 310 °C |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Materiał obudowy: | Odlew aluminiowy ciśnieniowy |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Moc znamionowa: | 630 W |
| Numer artykułu producenta: | SA20500570 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium/ceramika |
| Prędkość: | 100 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 310 °C |
| Typ: | AREX 5 |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 270 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 135 mm |