Mieszadło magnetyczne AMI, podświetlane
Treść:
1
Numer produktu:
4666684
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne AMI, podświetlane"
Mieszadło magnetyczne z podświetlaną prędkością mieszania. Odpowiednie dla objętości mieszania do 5 l. Z obudową z metalu pokrytego żywicą epoksydową dla ochrony przed rozlaniem cieczy.
- Delikatny rozruch
- Podświetlana prędkość mieszania
- Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej do 1100 min-1
- Niskie
| Ciężar: | 1200 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 270 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 270 mm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 1100 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Materiał obudowy: | Metal/Epoksyd |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 4 W |
| Numer artykułu producenta: | F204A0167 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Metal/Epoksyd |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 150 x 270 mm |
| Prędkość: | 1,100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 150 mm |
| Typ: | AMI |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 270 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |