Mieszadło magnetycze Mini
Treść:
1
Numer produktu:
4666428
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetycze Mini"
Ekonomiczne rozwiązanie zapewniające najwyższą funkcjonalność z optymalnym sprzężeniem magnetycznym w celu zapewnienia niezawodnej wydajności mieszania.
Zakres dostawy: Mieszadło Mini, 2 oktagonalne elementy mieszające (9 x 35 mm) i zasilacz.
- Obudowa odporna chemicznie
- Łatwe do czyszczenia
- Lekka, niskoprofilowa konstrukcja o niewielkiej podstawie
- Cicha praca (53 dB) z niskimi wibracjami
Zakres dostawy: Mieszadło Mini, 2 oktagonalne elementy mieszające (9 x 35 mm) i zasilacz.
| Ciężar: | 447 g |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 2 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Głębokość: | 183 mm |
| Kolor obudowy: | Szary/purpurowy |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 90 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 3 l |
| Materiał obudowy: | ABS/PC |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 2 °C |
| Numer artykułu producenta: | HS120155 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | ABS/PC |
| Prędkość: | 200 ... 2,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 200 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 132 mm |
| Typ: | Mini Stirrer |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 183 x 47 mm |
| Wysokość: | 47 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 12 V·DC |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 120 mm |