Mieszadło kotwicowe
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9816560
Informacje dot. produktu "Mieszadło kotwicowe"
- Zalecane do aplikacji o małej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o umiarkowanej lub dużej lepkości
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 509-19000-10 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło kotwicowe |
| Typ: | AR 19 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 60 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |