Mieszadło do płyt grzejnych Guardian 5000 e-G52HS07C z zestawem uchwytu sondy 1 i sondą PT1000 230V EU
Treść:
1
Numer produktu:
4702915
Informacje dot. produktu "Mieszadło do płyt grzejnych Guardian 5000 e-G52HS07C z zestawem uchwytu sondy 1 i sondą PT1000 230V EU"
| Ciężar: | 4.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 329 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1800 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 550 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura grzania: | 5 °C |
| Moc cieplna: | 1050 W |
| Natężenie prądu: | 7 A |
| Numer artykułu producenta: | 30532109 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium/ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 180 x 180 mm |
| Prędkość: | 50 ... 1,800 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 221 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 180 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT +5 ... 550 °C |
| Typ: | e-G52HS07C-K1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 221 x 329 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz , 7 A |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |