Mieszadła śmigłowe, 4 łopatki, stal nierdzewna 1.4571
Treść:
1
Numer produktu:
9197006
Informacje dot. produktu "Mieszadła śmigłowe, 4 łopatki, stal nierdzewna 1.4571"
Mieszadła z 4 łopatkami zapewniają przepływ osiowy i tworzą rosnące siły ścinające przy wyższych prędkościach mieszania. Zalecane do operacji o średniej i dużej prędkości.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Liczba łopatek mieszających: | 4 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0000741000 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śmigłowe |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | R 1342 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 50 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |