Mieszadła na sprężone powietrze typ PLR do 30 L ATEX, z tachometru
Treść:
1
Numer produktu:
9778962
Informacje dot. produktu "Mieszadła na sprężone powietrze typ PLR do 30 L ATEX, z tachometru"
Mieszadła laboratoryjne na sprężone powietrze do wielu standardowych aplikacji. Z silnikiem łopatkowym napędzanym przepływającym powietrzem. Znacznie mniejsze i lżejsze niż odpowiedniki elektryczne.
Specyfikacja ogólna:
Modele podstawowe posiadają:
Podano orientacyjne wartości lepkości.
Specyfikacja ogólna:
- Maks. ciśnienie robocze 6 bar
- Zużycie powietrza 260 l/min przy 6 bar
- Moc wyjściowa przy ciśnieniu 6 bar - 200 W
- Mieszanie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
- Certyfikacja ATEX, zgodnie z dyrektywą 94/9 EG
Modele podstawowe posiadają:
- Obudowę ze stali nierdzewnej
- Zawór umożliwiający płynną kontrolę prędkości
- Pręt wspierający o śred. 14 mm
- Dyszę do podłączenia węża o śred. 9 mm
- Pręt wału o długości 26 mm i śred. 10 mm
Podano orientacyjne wartości lepkości.
| Certyfikacja ATEX: | Ex II 2G Ex h IIC T5 Gb |
|---|---|
| Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Maks. Lepkość: | 70000 mPa·s |
| Maks. wydajność mieszania: | 30 l |
| Max. Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 40 26446 00261 9 |
| Prędkość obrotowa w stanie spoczynku: | 950 1/min |
| Typ: | PLR 12T |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Znamionowy moment obrotowy: | 5.3 Ncm |
| Zużycie sprężonego powietrza: | 260 l/min |