Mieszadła na sprężone powietrze BSR 64 ze statywem podłogowym
Treść:
1
Numer produktu:
9779163
Informacje dot. produktu "Mieszadła na sprężone powietrze BSR 64 ze statywem podłogowym"
Mocowane na statywach mieszadła mechaniczne BSR, do standardowych aplikacji w obj. do 200 l.
Informacje ogólne
Każdy podstawowy model posiada
Informacje ogólne
- Ciśnienie robocze do 6 bar
- Zużycie powietrza 800 l/min przy ciśnieniu 6 bar
- Moc wyjściowa mieszadła 640 W przy ciśnieniu 6 bar
- Obroty w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara
- Klasyfikacja ATEX według Ex II 2G Ex h IIC T5 Gb
Każdy podstawowy model posiada
- Obudowę wykonaną całkowicie ze stali nierdzewnej 1.4305
- Płynnie regulowany zawór dopływu powietrza (kontrola prędkości)
- Zacisk kulowy z uchwytem o śred. 16 mm i dł. 200 mm
- Statyw podłogowy z prętem i złączką krzyżową, (wys. 1000 mm, szer. 600 mm)
- Dyszę do podłączenia
- Tłumik
- Wał napędowy o dł. 32 mm i śred. 14 mm
| Certyfikacja ATEX: | Ex II 2G Ex h IIC T5 Gb |
|---|---|
| Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Maks. Lepkość: | 20000 mPa·s |
| Maks. wydajność mieszania: | 200 l |
| Max. Ciśnienie robocze: | 6 bar |
| Moc znamionowa: | 640 W |
| Numer artykułu producenta: | 40 26446 00494 1 |
| Prędkość obrotowa w stanie spoczynku: | 1600 1/min |
| Typ: | BSR 64/160-A-V |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Znamionowy moment obrotowy: | 4.7 Ncm |
| Zużycie sprężonego powietrza: | 800 l/min |