Mieszadła mechaniczne STARVISC 200-2.5 control
Treść:
1
Numer produktu:
4672715
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne STARVISC 200-2.5 control"
Wysoce precyzyjne mieszadło z pomiarem momentu obrotowego z bezpośrednim wyświetlaniem wartości dla szerokiego zakresu zastosowań. Szczególnie odpowiednie do precyzyjnych pomiarów w trakcie procesu produkcyjnego, a lepkość można obliczyć za pomocą przyjaznego dla użytkownika wyświetlacza. Próbki nie muszą już być pobierane osobno.
- Obliczanie lepkości
- Bezstopniowa regulacja prędkości (2 zakresy prędkości)
- Zakres obrotów I: 6 do 400 obr./min
- Zakres obrotów II: 30 do 2000 obr./min
- Z odłączanym pilotem zdalnego sterowania Sterownik bezprzewodowy (WiCo)
- Mocne mieszadło do substancji o wysokiej lepkości
| Ciężar: | 5.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 231 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Lepkość: | 100000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 200 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 100 l |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 130 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025003604 |
| Prędkość: | 6 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 6 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 91 mm |
| Temperatura: | -10 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | STARVISC 200-2.5 control |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 91 x 231 x 395 mm |
| Wysokość: | 395 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 10 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |