Mieszadła mechaniczne, RW 20 digital
Treść:
1
Numer produktu:
6227717
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne, RW 20 digital"
- Ulepszone mieszadła mechaniczne sprawdzonej linii RW 20, z analogowym kontrolerem:
- Cyfrowy wyświetlacz
- Odporna, ergonomiczna konstrukcja
- Dwa zakresy prędkości obrotowej (od 60 do 2000 obr./min)
- Zakres prędkości I (przy 50 Hz): 60 do 500 obr./min
- Zakres prędkości II (przy 50 Hz): 240 do 2000 obr./min
- Możliwość regulacji wysokości zawieszenia pręta mieszającego w wersji stacjonarnej - wydrążony wał uchwytu do mocowania
| Ciężar: | 3.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 212 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Lepkość: | 10000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 150 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 72 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003593002 |
| Prędkość: | 60 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 60 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 88 mm |
| Typ: | RW 20 digital S2 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 88 x 212 x 294 mm |
| Wysokość: | 294 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 10 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |