Mieszadła mechaniczne OHS Advance
Treść:
1
Numer produktu:
4666662
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne OHS Advance"
Wydajne, wytrzymałe mieszadła mechaniczne z cyfrowym wyświetlaczem, elektroniczną regulacją prędkości obrotowej i zintegrowanym czujnikiem temperatury PT100. Z czujnikiem drgań, wyłącznikiem czasowym i przeciążeniowym zabezpieczającym przed nadmierną temperaturą i problemami z zasilaniem. Połączenie przez WLAN z platformą VELP Ermes Cloud Platform służy do przesyłania, zarządzania, monitorowania i wymiany wyników i parametrów. Dostęp do urządzeń możliwy jest za pośrednictwem komputera, smartfonu i tabletu.
- Bezpośredni pomiar temperatury medium za pomocą czujnika PT100
- Stabilny moment obrotowy w całym zakresie prędkości obrotowych z automatyczną kompensacją
- Moment obrotowy wskazywany na wyświetlaczu
- Wyświetlacz 3,5" TFT
- Timer
- Zamek na klucz
- Bezszczotkowy, cichy silnik
- Łatwa wymiana wirnika bez użycia narzędzi
- Mozliwość zaprogramowania metod
- Interfejs USB do instalowania aktualizacji oprogramowania i dokumentacji procesowej
| Ciężar: | 4.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 235 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 70000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 100 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Maks. Temperatura: | 550 °C |
| Maks. prędkość: | 1300 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 13 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 100 l |
| Min. rozpiętość: | 1 mm |
| Numer artykułu producenta: | F20110481 |
| Prędkość: | 30 ... 1,300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 30 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 90 mm |
| Temperatura: | -200 ... 550 °C |
| Temperatura min.: | -200 °C |
| Typ: | OHS 100 Advance |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 235 x 285 mm |
| Wysokość: | 285 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 1 ... 13 mm |
| Zasilanie: | 115 V, 60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |