Mieszadła mechaniczne OHS 200 Advance
Treść:
1
Numer produktu:
4666653
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne OHS 200 Advance"
Wydajne, wytrzymałe mieszadła mechaniczne z cyfrowym wyświetlaczem, elektroniczną regulacją prędkości obrotowej i zintegrowanym czujnikiem temperatury PT100. Z czujnikiem drgań, wyłącznikiem czasowym i przeciążeniem, zabezipeczającym przed nadmierną temperaturą i problemami z zasilaniem. Połączenie przez WLAN z platformą VELP Ermes Cloud Platform służy do przesyłania, zarządzania, monitorowania i wymiany wyników i parametrów. Dostęp do urządzeń możliwy jest za pośrednictwem komputera, smartfonu i tabletu.
- Z 2-biegową skrzynią biegów
- Zakres prędkości I: 6 do 400 obr./min
- Zakres prędkości II: 30 do 2000 obr./min
- Do wysokich lepkości do 100000 mPas lub dużych objętości
- Bezpośredni pomiar temperatury medium za pomocą czujnika PT100
- Stabilny moment obrotowy w całym zakresie prędkości obrotowych z automatyczną kompensacją
- Moment obrotowy wskazywany na wyświetlaczu
- Wyświetlacz 3,5" TFT
- Timer
- Zamek na klucz
- Bezszczotkowy, cichy silnik
- Łatwa wymiana wirnika bez użycia narzędzi
- Różne metody, które można zaprogramować
- Interfejs USB do instalowania aktualizacji oprogramowania i dokumentacji procesowej
| Ciężar: | 4.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 235 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 100000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 200 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 550 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 13 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 100 l |
| Min. rozpiętość: | 1 mm |
| Numer artykułu producenta: | F20100480 |
| Prędkość: | 6 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 6 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 90 mm |
| Temperatura: | -200 ... 550 °C |
| Temperatura min.: | -200 °C |
| Typ: | OHS 200 Advance |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 235 x 315 mm |
| Wysokość: | 315 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 1 ... 13 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |