Mieszadła mechaniczne MICROSTAR control
Treść:
1
Numer produktu:
6272998
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne MICROSTAR control"
Wydajne mieszadła mechaniczne o zwartej konstrukcji do specjalnych zastosowań.
Zakres dostawy: mieszadło mechaniczne, czujnik temperatury PT1000
- Wyświetlacz ze szkła hartowanego zapewnia doskonałą czytelność danych i odporność chemiczną
- Czujniki drgań wykrywają odchylenia od dopuszczalnych wartości i automatycznie zatrzymują proces
- Interfejs USB, np. do dokumentowania parametrów lub instalowania aktualizacji oprogramowania systemowego
- Interfejs Bluetooth
- Łatwe połączenie z programem labworldsoft®
- Pomiar temperatury czujnikiem PT1000 bezpośrednio w próbce
- Odczyt temperatury na wyświetlaczu
- Obudowa odporna chemicznie
- Płynnie regulowana prędkość
- Sterowanie mikroprocesorowe zapewnia stałą prędkość obrotową, nawet przy zmianach lepkości próbki
- Funkcja blokady klawiatury
- Zintegrowany timer
- 10 lat gwarancji
Zakres dostawy: mieszadło mechaniczne, czujnik temperatury PT1000
| Ciężar: | 1.26 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 136 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 8000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 15 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Maks. prędkość: | 1000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 8 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 10 l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 32 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025001986 |
| Prędkość: | 0 ... 1,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 60 mm |
| Temperatura: | -10 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | MICROSTAR 15 control |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 136 x 173 mm |
| Wysokość: | 173 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 8 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |