Mieszadła mechaniczne MICROSTAR Digital
Treść:
1
Numer produktu:
4665208
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne MICROSTAR Digital"
Mocne mieszadła mechaniczne przekonują doskonałymi podstawowymi funkcjami. Mają kompaktową, oszczędzającą miejsce konstrukcję i są łatwe w obsłudze.
- Obsługa za pomocą stabilnego pokrętła obrotowego
- Wyświetlacz ze szkła hartowanego, zapewniający maksymalną widoczność i odporność chemiczną
- Wyświetlacz wyraźnie pokazuje prędkość obrotową
- Regularne aktualizacje oprogramowania mogą być dokonywane szybko i prosto przez interfejs USB
- Obudowa odporna chemicznie
- Mikroprocesorowo sterowany regulator prędkości obrotowej zapewniający stałą prędkość obrotową, nawet przy zmianach lepkości
- 10 lat gwarancji
| Ciężar: | 1.18 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Głębokość: | 126 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 4000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 7.5 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 8 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 32 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025004715 |
| Prędkość: | 0 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | MICROSTAR digital 7.5 |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 126 x 173 mm |
| Wysokość: | 173 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 8 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |