Mieszadła mechaniczne EUROSTAR 20 digital
Treść:
1
Numer produktu:
9816691
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne EUROSTAR 20 digital"
Laboratoryjne mieszadła do standardowych aplikacji i objętości do 15 l (H2O). Z automatyczną, mikroprocesorową kontrolą prędkości w zakresie od 0/30 do 2000 obr./min. Bezpiecznik wyłączy silnik w przypadku przeciążenia. Prędkość obrotowa mieszadła jest automatycznie, w sposób ciągły kontrolowana i stabilizowana. Zapewnia to jednakową prędkość pomimo zmieniającej się lepkości cieczy.
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości
- Płynnie regulowana prędkość
- Uchwyt pręta mieszającego umożliwia przekładanie go przez mieszadło na wylot
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Możliwa krótka praca w warunkach przeciążenia
| Ciężar: | 3.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 208 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Maks. Lepkość: | 10000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 20 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 15 l |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 70 W |
| Numer artykułu producenta: | 0004442000 |
| Prędkość: | 0 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 86 mm |
| Typ: | EUROSTAR 20 digital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 86 x 208 x 248 mm |
| Wysokość: | 248 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 10 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |