Mieszadła mechaniczne EUROSTAR 100 control / 100 control P4
Treść:
1
Numer produktu:
9816710
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne EUROSTAR 100 control / 100 control P4"
Mieszadła laboratoryjne o dużej mocy, do objętości do 100 L (H2O). Z automatyczną, mikroprocesorową kontrolą prędkości. Bezpiecznik wyłączy silnik w przypadku przeciążenia. Prędkość obrotowa mieszadła jest automatycznie i w sposób ciągły kontrolowana i stabilizowana. Zapewnia to jednakową prędkość, pomimo zmieniającej się lepkości cieczy.
Zakres dostawy: mieszadło mechaniczne, czujnik temperatury typu H 67.60, uchwyt WiCo WH 11
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości
- Płynnie regulowana prędkość
- Uchwyt pręta mieszającego o konstrukcji przelotowej
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Możliwa krótka praca w warunkach przeciążenia
- Niewielka obudowa
- Cicha praca
- Wyświetlanie kodów błędów
- Wyświetlacz TFT z wielojęzycznym menu
- Zdejmowany panel zdalnego sterowania
- Możliwość programowania funkcji
- Zintegrowany termometr
- Możliwość pracy interwałowej
- Funkcja zmiany kierunku obrotów
- Funkcja minutnika
- Regulowany bezpiecznik
- Funkcja blokady
Zakres dostawy: mieszadło mechaniczne, czujnik temperatury typu H 67.60, uchwyt WiCo WH 11
| Ciężar: | 4.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Lepkość: | 70000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 100 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Maks. prędkość: | 1300 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 100 l |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 186 W |
| Numer artykułu producenta: | 0004028502 |
| Prędkość: | 0 ... 1,300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 86 mm |
| Temperatura: | -10 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | EUROSTAR 100 control S 2 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 86 x 230 x 267 mm |
| Wysokość: | 267 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 10 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |