Mieszadła mechaniczne ES
Treść:
1
Numer produktu:
4662802
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne ES"
Do ogólnych zastosowań. Do mediów o niskiej lepkości do 1000 mPas.
| Ciężar: | 1.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Lepkość: | 1000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 15 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1300 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 15 l |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Min. rozpiętość: | 1 mm |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | F201A0152 |
| Prędkość: | 50 ... 1,300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 80 mm |
| Typ: | ES |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 200 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zakres zacisku: | 1 ... 10 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Nie |
| Z timerem: | Nie |