Mieszadła magnetyczne, zasilane bateriami, ST-200-P
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9950408
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, zasilane bateriami, ST-200-P"
Stosowane do pracy w terenie lub wewnątrz inkubatorów i komór typu glovebox, gdzie zasilanie z zewnątrz jest niepraktyczne. Posiadają powłokę BioCote zawierającą jony srebra, zapewniającą ochronę antybakteryjną. Maks. prędkość 1300 obr./min. Maks. objętość mieszanej cieczy 1,5 l (H2O). Płyta wierzchnia 150 x 160 mm. Kontroler prędkości ze wskaźnikiem stanu baterii. Obudowa wykonana z ABS, wysokość 70 mm. Zaopatrzone w 4 baterie alkaliczne 1,5 V. Zasilacze sieciowe i samochodowe pozwalają podłączyć mieszadła do sieci 230 V 50 Hz lub akumulatora samochodowego 12 V poprzez gniazdo zapalniczki.
| Ciężar: | 1300 g |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 60 °C |
| Głębokość: | 160 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 41 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 1300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 1500 ml |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 04801-05 |
| Prędkość: | 0 ... 1,300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 150 mm |
| Typ: | ST-200-P |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 160 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Z timerem: | Nie |