Mieszadła magnetyczne, z podświetlaniem, luMIX
Treść:
1
Numer produktu:
9645992
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, z podświetlaniem, luMIX"
Ultra płaskie, całkowicie bezobsługowe, mieszadła magnetyczne z 1 dużym, podświetlanym stanowiskiem. Maks. objętość 3000 ml lub możliwość mieszania mniejszych objętości cieczy o podwyższonej lepkości. Funkcja podświetlania i mieszania włączane niezależnie.
Oświetlenie: Jasna, ciepła barwa generowana przez nienagrzewającą się płytę luminescencyjną PMMA i umieszczone pod nią białe diody LED, zapewniające równomierne światło na całej powierzchni, w 4 stopniach natężenia.
Mieszanie: 100% bezobsługowe mieszadła z napędem indukcyjnym 2mag-Magnetic-Drive zapewniającym dużą siłę mieszania w zakresie od 100 do 2000 obr./min. Płynne mieszanie bez przeskakiwania dipola, nawet przy bardzo małych prędkościach. 4 zakresy mocy umożliwiają zarówno pracę z dużą objętością płynu o podwyższonej lepkości oraz pracę z mniejszą objętością bez ryzyka nagrzewania płyty. Czytelny cyfrowy wyświetlacz umożliwiający kontrolę prędkości, podświetlania i ustawiania mocy mieszadła.
Oświetlenie: Jasna, ciepła barwa generowana przez nienagrzewającą się płytę luminescencyjną PMMA i umieszczone pod nią białe diody LED, zapewniające równomierne światło na całej powierzchni, w 4 stopniach natężenia.
Mieszanie: 100% bezobsługowe mieszadła z napędem indukcyjnym 2mag-Magnetic-Drive zapewniającym dużą siłę mieszania w zakresie od 100 do 2000 obr./min. Płynne mieszanie bez przeskakiwania dipola, nawet przy bardzo małych prędkościach. 4 zakresy mocy umożliwiają zarówno pracę z dużą objętością płynu o podwyższonej lepkości oraz pracę z mniejszą objętością bez ryzyka nagrzewania płyty. Czytelny cyfrowy wyświetlacz umożliwiający kontrolę prędkości, podświetlania i ustawiania mocy mieszadła.
| Ciężar: | 3600 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 238 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 3 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31001 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 180 x 180 mm |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 188 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 180 mm |
| Typ: | luMIX |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 188 x 238 x 44 mm |
| Wysokość: | 44 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |