Mieszadła magnetyczne wielostanowiskowe MIXdrive
Treść:
1
Numer produktu:
9645963
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne wielostanowiskowe MIXdrive"
Bez grzania. Całkowicie bezawaryjne i bezobsługowe mieszadła, z niemechanicznym napędem indukcyjnym oraz wodoszczelną i odporną na kurz obudową. Odpowiednie do mieszania serii próbek i stosowania w łaźniach wodnych lub piecach. Do wyboru: mieszadła 6-stanowiskowe (np. na 6 kolb Erlenmeyera o poj. 1 l), 15-stanowiskowe (np. na 15 zlewek wysokich o poj. 250 ml) lub 60-stanowiskowe (np. do mieszania małych pojemników i probówek, w tym wirówkowych). 3 lata gwarancji.
Kontroler należy zamówić osobno.
Kontroler należy zamówić osobno.
| Ciężar: | 8500 g |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 375 mm |
| Hazard statements (H-Phrases): | H301 + H311 + H331, H370 |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liczba punktów mieszania: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 48 V·DC |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 40 W |
| Numer artykułu producenta: | 40006 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 1000 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 130 mm |
| Safety instructions (P-Phrases): | P260, P280, P301+P310, P311 |
| Szerokość: | 245 mm |
| Typ: | MIXdrive 6 |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 245 x 375 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Zasilanie: | 48 V·DC |
| Zawartość VP: | 1 ml |
| Z timerem: | Nie |