Mieszadła magnetyczne, wielostanowiskowe, MIX 6/15/8 XL/12 XL
Treść:
1
Numer produktu:
9646026
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, wielostanowiskowe, MIX 6/15/8 XL/12 XL"
Bez funkcji grzania, z niemechanicznym, bezawaryjnym i bezobsługowym napędem indukcyjnym. Odpowiednie do pracy z seriami próbek. Mieszadła dostępne są w wersjach 6-stanowiskowej (np. 6 kolb Erlenmeyera o poj. do 1000 ml), 15-stanowiskowej (np. 15 zlewek wysokich o poj. 250 ml), 8 i 12 stanowiskowej (np. 8/12 wysokich zlewek o poj. 600 ml). Urządzenia wyposażono w cyfrowy wyświetlacz prędkości, funkcję SoftStart, 4-stopniową regulację mocy (od 5 do 20 W), pełną synchronizację prędkości na wszystkich stanowiskach oraz hermetycznie zamkniętą obudowę (łatwą do czyszczenia pod bieżącą wodą). Płaska budowa zmniejsza zajmowaną przestrzeń. 3 lata gwarancji. Wyprodukowane w Niemczech.
| Ciężar: | 6400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 50 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 420 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba punktów mieszania: | 8 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 1600 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Moc znamionowa: | 20 W |
| Numer artykułu producenta: | 30208 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 600 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 90 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 100 ... 1,600 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 185 mm |
| Typ: | MIX 8 XL |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 185 x 420 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |