Mieszadła magnetyczne, wielostanowiskowe, MIX 15 eco
Treść:
1
Numer produktu:
9645958
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, wielostanowiskowe, MIX 15 eco"
Bez funkcji grzania, z niemechanicznym, w 100% bezawaryjnym i bezobsługowym napędem indukcyjnym. 15-stanowiskowe mieszadła umożliwiające mieszanie do 15 zlewek o poj. 250 ml (wysokich). Odpowiednie do badań przesiewowych i aplikacji biologicznych, również w inkubatorach. Z wbudowanym kontrolerem, cyfrowym wyświetlaczem prędkości i funkcją SoftStart. Dostarczane z zasilaczem.
3 lata gwarancji. Wyprodukowane w Niemczech.
3 lata gwarancji. Wyprodukowane w Niemczech.
| Ciężar: | 7700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 50 °C |
| Głębokość: | 425 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba punktów mieszania: | 15 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30115 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 250 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 65 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 120 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 120 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 245 mm |
| Typ: | MIX 15 eco |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 245 x 425 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |