Mieszadła magnetyczne, wielostanowiskowe, 2mag HOTPLATE 6/15
Treść:
1
Numer produktu:
9646050
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, wielostanowiskowe, 2mag HOTPLATE 6/15"
Mieszanie - Mocne, 15 stanowiskowe mieszadło. Bezawaryjny i bezobsługowy napęd indukcyjny 2mag-Magnetic-Drive zapewnia szeroki zakres prędkości od 100 do 2000 obr./min; w 100% zsynchronizowana prędkość pomiędzy stanowiskami; 10-stopniowa regulacja mocy mieszadeł, duża moc umożliwia mieszanie cieczy o podwyższonej lepkości podczas gdy mała umożliwia wielogodzinną pracę bez ryzyka podgrzania próbki; czytelny, cyfrowy wyświetlacz umożliwiający kontrolę prędkości, mocy i temperatury mieszania; funkcja SoftStart zapewnia wydajne centrowanie i bezpieczne zwiększanie prędkości mieszadła.
Grzanie - Płyta grzejna wykonana z wysokiej jakości aluminium, pokrytego PTFE w celu zwiększenia odporności chemicznej; szybkie nagrzewanie; jednorodny rozkład temperatury na całej powierzchni; maks. temperatura +200°C; funkcja detekcji i automatyczna kompensacja w przypadku spadku mocy w wyższej temperaturze; niezależne zabezpieczenie przekroczenia ustawionej temperatury.
Grzanie - Płyta grzejna wykonana z wysokiej jakości aluminium, pokrytego PTFE w celu zwiększenia odporności chemicznej; szybkie nagrzewanie; jednorodny rozkład temperatury na całej powierzchni; maks. temperatura +200°C; funkcja detekcji i automatyczna kompensacja w przypadku spadku mocy w wyższej temperaturze; niezależne zabezpieczenie przekroczenia ustawionej temperatury.
| Ciężar: | 8700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 430 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba punktów mieszania: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 200 °C |
| Moc cieplna: | 1200 W |
| Numer artykułu producenta: | 66306 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 1500 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 130 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stop aluminium |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 250 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 200 °C |
| Typ: | HOTPLATE 6 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 250 x 430 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |