Mieszadła magnetyczne / płyty grzejne RET basic
Treść:
1
Numer produktu:
4008113
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne / płyty grzejne RET basic"
Szeroki zakres prędkości od 0/50 do 1700 obr./min. Zintegrowana kontrola temperatury. Łącznie z czujnikiem temperatury PT 1000 (PT 1000.60). Dokładne ustawienie temperatury i prędkości obrotowej na wyświetlaczu cyfrowym, także po wyłączeniu. Ustawiona bezpieczna granica temperatury wyświetlana cyfrowo. Wskaźnik Hot Top: ostrzeżenie przed gorącą powierzchnią w celu uniknięcia poparzeń. Cyfrowy wyświetlacz kodów błędów.
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne RET basic, czujnik temperatury PT 1000, mieszadełko magnetyczne IKAFLON® 20, mieszadełko magnetyczne IKAFLON® 30, mieszadełko magnetyczne IKAFLON® 40, śrubokręt, osłona ochronna.
- Z regulowanym obwodem bezpieczeństwa temperatury płyty grzejnej (50 do 380 °C)
- Bezpieczne mieszadło magnetyczne z podgrzewaniem, odpowiednie do pracy bez nadzoru
- Tuleja zgodna z DIN 12878 do podłączenia termometru kontaktowego, np. ETS-D5, umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury
- Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki ulepszonej technologii kontroli ciepła
- Zamknięty zespół (IP 42) gwarantuje długą żywotność
- Bardzo szeroki zakres temperatur (temp. pokojowa do 340 °C)
- Niezwykle szybkie czasy nagrzewania
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Wysoka przyczepność magnetyczna
- Wraz z osłoną ochronną H 100
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne RET basic, czujnik temperatury PT 1000, mieszadełko magnetyczne IKAFLON® 20, mieszadełko magnetyczne IKAFLON® 30, mieszadełko magnetyczne IKAFLON® 40, śrubokręt, osłona ochronna.
| Ciężar: | 2500 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. bezpieczna temperatura: | 360 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1700 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 7 °C/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 340 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura bezpieczeństwa: | 50 °C |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Moc znamionowa: | 630 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003622002 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Prędkość: | 50 ... 1,700 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Temperatura bezpieczna: | 50 ... 360 °C |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 340 °C |
| Typ: | RET basic |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 270 x 95 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 135 mm |