Mieszadła magnetyczne, napędzane ciśnieniem wody lub powietrza
Treść:
1
Numer produktu:
9303043
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, napędzane ciśnieniem wody lub powietrza"
Bez grzania. Wykonane z tworzywa sztucznego PP-ABS. Unikalne mieszadła napędzane ciśnieniem wody od 1 do 2,5 kg/cm (15 do 40 psi) lub sprężonym powietrzem. Nie są zasilane elektrycznie, dzięki czemu wyeliminowane jest ryzyko przegrzania, porażenia prądem lub zagrożenia wybuchem. Odporna na korozję konstrukcja wykonana z tworzyw sztucznych. Mogą być używane na stole lub mocowane na statywie z prętem o śred. 12 mm (1/2 cala) dzięki wbudowanemu łącznikowi krzyżowemu.
| Kolor obudowy: | Szary |
|---|---|
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Numer artykułu producenta: | 0020300 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | PP |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 129 x 61 mm |
| Wysokość: | 61 mm |
| Z timerem: | Nie |
| Ø: | 129 mm |