Mieszadła magnetyczne, lab disc white
Treść:
1
Numer produktu:
9720480
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, lab disc white"
Bez grzania. Lab disc white to innowacyjne, bardzo płaskie mieszadła magnetyczne. Nowoczesna technologia wykorzystująca toroidalną cewkę gwarantuje odporny na zużycie, niezawierający ruchomych elementów napęd. Lab disc white może automatycznie zmieniać kierunek obrotów co 30 sekund, dzięki czemu mieszanie może być jeszcze bardziej efektywne.
Opcjonalne akcesoria: dipole magnetyczne Ikaflon®, Trika®, pręt do wyjmowania dipoli RSE.
- Wysoka klasa bezpieczeństwa (IP65)
- Obudowa i płyta wykonane z materiałów o wysokiej odporności chemicznej
- Bezpieczne, z powierzchnią antypoślizgową
Opcjonalne akcesoria: dipole magnetyczne Ikaflon®, Trika®, pręt do wyjmowania dipoli RSE.
| Ciężar: | 300 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 800 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 5 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003907500 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Folia poliestrowa |
| Prędkość: | 15 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 117 mm |
| Typ: | lab disc white |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 117 x 180 x 12 mm |
| Wysokość: | 12 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 100 mm |