Mieszadła magnetyczne do małych objętości cuvetteMIXdrive 1
Treść:
1
Numer produktu:
9645987
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne do małych objętości cuvetteMIXdrive 1"
Najmniejsze mieszadła na świecie.Bezobsługowe i odporne na zużycie dzięki oparciu na koncepcji napędu opartego na indukcji magnetycznej 2mag. Hermetycznie szczelne mieszadła ze stali nierdzewnej. Klasa bezpieczeństwa IP 68. Odporne na wodę, pyły i bakterie. Wyjątkowo trwała konstrukcja i doskonała jakość. Łatwe w czyszczeniu.
Kontroler należy zamawiać osobno.
Kontroler należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 10 g |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 50 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 13 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 25 ml |
| Materiał obudowy: | PU |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 40400 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | PU |
| Prędkość: | 120 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 120 1/min |
| Szerokość: | 13 mm |
| Typ: | cuvetteMIXdrive 1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 13 x 13 x 6 mm |
| Wysokość: | 6 mm |
| Z timerem: | Nie |