Mieszadła magnetyczne SHP-300-BC/WC
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4672520
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne SHP-300-BC/WC"
Mieszadła magnetyczne z precyzyjną kontrolą temperatury.
Wyświetlacz LED prędkości
Duży 7-segmentowy wyświetlacz cyfrowy pokazuje ustawioną i aktualną temperaturę
Odporny na zalanie przedni panel sterowania z chemicznie hartowanym szkłem dla dodatkowej odporności
Lampka ostrzegawcza przed gorącą powierzchnią miga, gdy temperatura płyty przekracza 50 °C
Opcjonalny cyfrowy regulator temperatury do precyzyjnej kontroli temperatury próbki
Z ochroną przeciwbakteryjną BioCote na bazie srebra
Ceramiczna płyta górna jest odporna chemicznie i łatwa do czyszczenia, a biała powierzchnia zapewnia dobrą widoczność zmian koloru.
Wyświetlacz LED prędkości
Duży 7-segmentowy wyświetlacz cyfrowy pokazuje ustawioną i aktualną temperaturę
Odporny na zalanie przedni panel sterowania z chemicznie hartowanym szkłem dla dodatkowej odporności
Lampka ostrzegawcza przed gorącą powierzchnią miga, gdy temperatura płyty przekracza 50 °C
Opcjonalny cyfrowy regulator temperatury do precyzyjnej kontroli temperatury próbki
Z ochroną przeciwbakteryjną BioCote na bazie srebra
| Ciężar: | 2680 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 150 mm |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1250 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 450 °C |
| Maks. wydajność mieszania: | 15 l |
| Moc cieplna: | 500 W |
| Moc znamionowa: | 550 W |
| Numer artykułu producenta: | 04806-43 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika szklana |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 150 x 150 mm |
| Prędkość: | 50 ... 1,250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 182 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 150 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 450 °C |
| Typ: | SHP-300-BC |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 182 x 300 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |