Mieszadła magnetyczne SHP-200-S
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4682343
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne SHP-200-S"
Z grzaniem. Kompaktowe mieszadła magnetyczne z możliwością układania w stosy, są wyposażone w sterowane mikroprocesorem podwójne termopary zapewniające dokładną regulację temperatury i ochronę przed przegrzaniem.
Wytrzymała obudowa aluminiowa zapewniająca długą żywotność
Niezależna od sieci lampka ostrzegawcza dla temperatury powierzchni powyżej 50 °C
Zintegrowane mocowanie do pręta
Pokryte powłoką antybakteryjną BioCote®.
Z płytą grzejną z powlekanego aluminium i wskaźnikiem temperatury LED.
| Ciężar: | 3100 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 325 °C |
| Maks. wydajność mieszania: | 15 l |
| Moc cieplna: | 700 W |
| Moc znamionowa: | 750 W |
| Numer artykułu producenta: | 04807-60 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium/ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 150 x 150 mm |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 180 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 150 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 325 °C |
| Typ: | SHP-200-S |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 255 x 122 mm |
| Wysokość: | 122 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |