Mieszadła magnetyczne Maxi MR 1 digital
Treść:
1
Numer produktu:
4007966
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne Maxi MR 1 digital"
Bez grzania.
- Duża moc
- Płaska, stabilna obudowa ze stali nierdzewnej
- Nieblokujący się silnik
- Regulowana prędkość
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości LED
- Minutnik od 0 do 56 minut lub praca ciągła
| Ciężar: | 21 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 585 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 500 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 600 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 150 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 80 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025004061 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 500 x 500 mm |
| Prędkość: | 0 ... 600 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 505 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 500 mm |
| Typ: | Maxi MR 1 digital |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 505 x 585 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |