Mieszadła magnetyczne MST
Treść:
1
Numer produktu:
6310103
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne MST"
Małe, lekkie mieszadła magnetyczne o pojemności do 5 l. Idealne do miareczkowania, oznaczania BZT, zastosowań mikrobiologicznych i biochemicznych.
- Płytamagnetyczna pozostaje zimna nawet przy ciągłym użytkowaniu
- Prędkość obrotowa mieszania do 1100 min-1
- Jasna płyta magnetyczna
- Precyzyjna regulacja prędkości nawet przy niskich prędkościach
| Ciężar: | 400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 145 mm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1100 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Materiał obudowy: | PA |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | F203A0440 |
| Prędkość: | 0 ... 1,100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 120 mm |
| Typ: | MST |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 145 x 50 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |