Mieszadła magnetyczne, MIX 4 MS
Treść:
1
Numer produktu:
9646010
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, MIX 4 MS"
Wysokosprawne, 4-stanowiskowe mieszadła magnetyczne, wyposażone w indukcyjny, całkowicie bezobsługowy napęd 2mag, z indywidualną i niezależną regulacją prędkości dla każdego stanowiska (technologia Master - Slave) oraz możliwość synchronizacji prędkości dla wszystkich stanowisk. Funkcja włączania/wyłączania, synchroniczny tryb prędkości obrotowej dla wszystkich pozycji, bardzo szeroki zakres prędkości obrotowej od 100 do 2000 min-1, mieszanie bez szarpnięć nawet przy niskich prędkościach obrotowych. Urządzenia wyposażono w cyfrowy wyświetlacz funkcję SoftStart oraz funkcję pamięci ostatnich ustawień. Hermetyczna obudowa ze stali nierdzewnej oraz indukcyjny, bezobsługowy napęd zapewniają długi okres eksploatacji. Łatwe w utrzymaniu.
| Ciężar: | 7800 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 50 °C |
| Głębokość: | 425 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba punktów mieszania: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 115 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30404 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 2 l |
| Odległość między punktami mieszania: | 140 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 245 mm |
| Typ: | MIX 4 MS |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 245 x 425 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 115 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |