Mieszadła magnetyczne MIX 1
Treść:
1
Numer produktu:
6251465
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne MIX 1"
Mocne mieszadła magnetyczne z bezawaryjnym napędem indukcyjnym. Możliwość mieszania objętości do 10 l w zakresie prędkości od 100 do 2000 obr./min. Z wbudowanym kontrolerem o mocy 20 W, cyfrowym wyświetlaczem oraz 4-zakresową regulacją mocy umożliwiającą z jednej strony mieszanie płynów o dużej lepkości, z drugiej zaś mniejszych objętości płynów przez długi czas i ograniczenie nagrzewania się płyty mieszadła. Urządzenie posiada regulowaną funkcję SoftStart do płynów o różnej lepkości/objętości.
| Ciężar: | 3400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 50 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 238 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 10 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Moc znamionowa: | 20 W |
| Numer artykułu producenta: | 30001 UK |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 188 mm |
| Typ: | MIX 1 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 188 x 238 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |