Mieszadła magnetyczne, Hei-Mix S
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
6201570
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, Hei-Mix S"
Bez funkcji grzania. Odpowiednie do miareczkowania.
- Do szybkiego i wydajnego mieszania z prędkością nawet do 2200 obr./min
- Trwała obudowa z poliamidu i płyta wierzchnia z PVDF
- Idealne do aplikacji związanych z miareczkowaniem dzięki białemu kolorowi płyty
- Niewielkie, wydajne mieszadła do obj. do 5 l. Małe wymiary (szer. x gł. x wys.): 126 x 140 x 80 mm
- Śred. płyty wierzchniej 104 mm
- Silny magnes mieszadła, co pozwala na mieszanie roztworów o wysokiej lepkości
| Ciężar: | 1100 g |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 31 °C |
| Głębokość: | 140 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 31 °C |
| Maks. prędkość: | 2200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Materiał obudowy: | PA |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 7 W |
| Numer artykułu producenta: | 503-02000-13 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | PVDF |
| Prędkość: | 0 ... 2,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 126 mm |
| Typ: | Hei-Mix S |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 126 x 140 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 104 mm |