Mieszadła magnetyczne, Hei-Mix L
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
4684886
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne, Hei-Mix L"
Bez funkcji grzania. Odpowiednia do próbek wrażliwych na wysoką temperaturę, ponieważ płyta wierzchnia jest izolowana od silnika i nie nagrzewa się podczas pracy.
- Delikatna i ostrożna obróbka próbek dzięki funkcji łagodnego rozruchu
- Hermetycznie uszczelniona obudowa zapobiega korozji i wydłuża żywotność urządzenia
- Podczas pracy z suchym lodem solidna izolacja termiczna zapobiega korozji wewnątrz obudowy, co zapobiega kapaniu kondensatu na elementy elektroniczne
- Dzięki powłoce ceramicznej Kera-Disk® płyta wierzchnia jest odporna na działanie środków chemicznych i zadrapania
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 31 °C |
| Głębokość: | 299 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 31 °C |
| Maks. prędkość: | 1400 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 506-54100-00 |
| Prędkość: | 100 ... 1,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 168 mm |
| Typ: | Hei-PLATE Mix 20l |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 168 x 299 x 101 mm |
| Wysokość: | 101 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 145 mm |