Mieszadła laboratoryjne EUROSTAR 400 control
Treść:
1
Numer produktu:
6310512
Informacje dot. produktu "Mieszadła laboratoryjne EUROSTAR 400 control"
Mieszadła laboratoryjne o dużej mocy, do zastosowania z próbkami o wysokiej lekości i do szybkiego mieszania objętości do 150 l (H2O). Z automatyczną, mikroprocesorową kontrolą prędkości w zakresie 0/6 do 2000 obr./min (2 zakresy prędkości). Mieszadła wyposażone zostały w złącza RS 232 i USB umożliwiające kontrolę i dokumentację procesu z poziomu komputera. Z wbudowaną funkcją monitorowania trendu zmiany lepkości. Bezpiecznik wyłączy silnik w przypadku przeciążenia. Prędkość obrotowa mieszadła jest automatycznie i w sposób ciągły kontrolowana i stabilizowana. Zapewnia to jednakową prędkość, pomimo zmieniającej się lepkości cieczy.
Zakres dostawy: mieszadło mechaniczne, czujnik temperatury typu H 67.60, uchwyt WiCo WH 11
- Płynnie regulowana prędkość
- Uchwyt pręta mieszającego o konstrukcji przelotowej
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Możliwa krótka praca w warunkach przeciążenia
- Niewielka obudowa
- Wyświetlacz TFT z wielojęzycznym menu
- Możliwość programowania funkcji
- Zintegrowany termometr
- Możliwość pracy interwałowej
- Funkcja minutnika
- Regulowany bezpiecznik
- Funkcja blokady
- Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika temperatury
Zakres dostawy: mieszadło mechaniczne, czujnik temperatury typu H 67.60, uchwyt WiCo WH 11
| Ciężar: | 8.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 268 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Maks. Lepkość: | 100000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 400 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 16 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 150 l |
| Min. rozpiętość: | 3 mm |
| Moc znamionowa: | 226 W |
| Numer artykułu producenta: | 0004214100 |
| Prędkość: | 6 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 6 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 114 mm |
| Temperatura: | -10 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | EUROSTAR 400 control |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 114 x 268 x 345 mm |
| Wysokość: | 345 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 3 ... 16 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |