Mieszadła kotwicowe, stal nierdzewna 1.4571
Treść:
1
Numer produktu:
9197033
Informacje dot. produktu "Mieszadła kotwicowe, stal nierdzewna 1.4571"
Mieszadła kotwicowe tworzą przepływ styczny i duże siły ścinające pomiędzy ścianką naczynia a łopatkami mieszającymi. Szczególnie polecane do cieczy o średniej i wysokiej lepkości. Zalecane do operacji przy niskich prędkościach.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0002022300 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło kotwicowe |
| Schemat przepływu: | Styczny |
| Typ: | R 1330 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 45 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |