Mieszadła do rozpuszczania, stal nierdzewna 1.4571
Treść:
1
Numer produktu:
9197001
Informacje dot. produktu "Mieszadła do rozpuszczania, stal nierdzewna 1.4571"
Mieszadła do rozpuszczania tworzą przepływ promieniowy o dużej turbulencji. Mieszanka jest zasysana z góry na dół. Na tarczy powstają duże siły ścinające, co zapewnia skuteczną redukcję cząstek. Zalecane do operacji o średniej i dużej prędkości.
| Długość: | 350 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0000513500 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło rozpuszczające |
| Schemat przepływu: | Promieniowy |
| Typ: | R 1300 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 80 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |