Mierniki wieloparametrowe inoLab® Multi 9310 IDS
Treść:
1
Numer produktu:
9920120
Informacje dot. produktu "Mierniki wieloparametrowe inoLab® Multi 9310 IDS"
Inteligentne cyfrowe czujniki IDS sprawiają, że urządzenie inoLab® Multi 9310 IDS to wszechstronny miernik wieloparametrowy. Uniwersalne wejście cyfrowe współpracuje ze wszystkimi dostępnymi w laboratorium czujnikami IDS. Nieważne, czy mierzymy pH, przewodność czy stężenie tlenu rozpuszczonego: po włożeniu odpowiedniego czujnika inoLab® Multi 9310 staje się zarówno pH-metrem, konduktometrem, jak i miernikiem tlenu rozpuszczonego. Zintegrowana drukarka termiczna (szer. 58 mm) pozwala na wydruk danych pomiarowych (opcja). Miernik inoLab® Multi 9310 IDS może pracować w sieci bezprzewodowej.
Bezpieczne pomiary
Dokumentacja zgodna z GLP/AQA
W dostawie miernik, zasilacz, statyw oraz kabel USB.
Bezpieczne pomiary
- Cyfrowy transfer danych eliminuje zakłócenia, zapewnia bezpieczeństwo danych kalibracyjnych oraz znacznie ułatwia dokumentowanie danych z elektrod
- Inteligentna funkcja (QSC) dostarcza informacje o rzeczywistym stanie elektrody IDS pH i zwiększa bezpieczeństwo pracy
- Funkcja pH CMC wizualizuje optymalny zakres pomiaru i wspiera prawidłowe pomiary
Dokumentacja zgodna z GLP/AQA
- Automatyczny cyfrowy zapis wszystkich danych z elektrod do odrębnych domumentacji
- Opcjonalne zarządznie użytkownikami do prawidłowego przypisania wyników do użytkownika
- Transfer danych w formacie *.csv poprzez port USB do komputera PC, możliwy również transfer bezpośrednio do Excela (część zakresu dostawy MultiLab Importer lub do pobrania z Internetu)
- Dodatkowo możliwość transferu danych do pamięci przenośnej USB lub wybranej drukarki
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1FD350 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | Multi 9310 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 230 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | Mini USB-B |