Mierniki wieloparametrowe Seven2Go™ pro S8
Treść:
1
Numer produktu:
6265258
Informacje dot. produktu "Mierniki wieloparametrowe Seven2Go™ pro S8"
Przenośny, profesjonalny miernik do pomiaru pH/mV i stężenia jonów
Zakres dostawy:
S8-Meter: Zawiera miernik, oprogramowanie LabX direct pH, kabel USB, uchwyt na elektrodę, podstawkę, instrukcję obsługi, skróconą instrukcje obsługi, certyfikat producenta, deklarację zgodności oraz baterie.
Zestaw S8-Standard: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku S8-Meter, dodatkowo zawiera elektrodę InLab Expert Pro-ISM-IP67, saszetki buforowe pH 4,01; 7,00; 9,21 i 10,00.
Zestaw S8-Field: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku zestawu S-8 Standard, dodatkowo butelki do kalibracji i futerał transportowy uGoTM.
Zestaw S8-Biotech: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku zestawu S8-Field, dodatkowo z elektrodą Inlab Routin Pro ISM (wraz z kablem) zamiast InLab Expert Pro-ISM-IP67.
Zestaw S8-Fluoride: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku zestawu S8-Standard, dodatkowo z elektrodą perfect ION Fluoride zamiast InLab Expert Pro-ISM-IP67 i bez saszetek z buforem.
- Nowe, intuicyjne menu z szybkim i wygodnym systemem T-pad
- Wytrzymała obudowa, zapewniająca klasę bezpieczeństwa IP67 pozwala na używanie mierników w trudnych warunkach pracy i wymagającym środowisku
- Technologia Inteligent Sensor Management (ISM®) zmniejsza ryzyko błędów
- Nowy, odporny na promienie słoneczne ekran gwarantuje czytelność w każdych warunkach nawet w słońcu
- Dzięki nowemu wskaźnikowi StatusLight użytkownik ma stały podgląd stanu gotowości urządzenia
- System operacyjny w 12 językach, wyświetlający informacje w postaci pełnych wyrazów i zdań
- 5 punktowa kalibracja z automatycznym rozpoznaniem buforów oraz kompensacją temperatury
- 8 predefiniowanych grup buforów oraz 1 grupa buforów definiowana przez użytkownika (1 definiowany przez użytkownika wzorzec do pomiaru jonów)
- Rejestrowanie punktu końcowego automatyczne, ręczne oraz zależne od czasu
- Przechowywanie danych w pamięci - do 2000 punktów pomiarowych pozwalających na zapis zgodny z GLP, szybki transfer danych poprzez wodoodporne złącze Micro-USB
- Zasilanie: 4 x 1,5V AA lub akumulatory NiMH 1,3V
Zakres dostawy:
S8-Meter: Zawiera miernik, oprogramowanie LabX direct pH, kabel USB, uchwyt na elektrodę, podstawkę, instrukcję obsługi, skróconą instrukcje obsługi, certyfikat producenta, deklarację zgodności oraz baterie.
Zestaw S8-Standard: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku S8-Meter, dodatkowo zawiera elektrodę InLab Expert Pro-ISM-IP67, saszetki buforowe pH 4,01; 7,00; 9,21 i 10,00.
Zestaw S8-Field: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku zestawu S-8 Standard, dodatkowo butelki do kalibracji i futerał transportowy uGoTM.
Zestaw S8-Biotech: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku zestawu S8-Field, dodatkowo z elektrodą Inlab Routin Pro ISM (wraz z kablem) zamiast InLab Expert Pro-ISM-IP67.
Zestaw S8-Fluoride: Zawiera miernik i akcesoria, tak jak w przypadku zestawu S8-Standard, dodatkowo z elektrodą perfect ION Fluoride zamiast InLab Expert Pro-ISM-IP67 i bez saszetek z buforem.
| Specyfikacja | |
| pH Zakres pomiarowy: Rozdzielczość: Dokładność: | -2 ... 20 pH 0,001 / 0,01 / 0,1 ±0,002 |
| mV ( mV wzgędne) Zakres pomiarowy: Rozdzielczość: Dokładność: | -2000 ... 2000 mV 0,1 / 1 ±0,1 |
| Jony Zakres pomiarowy: Rozdzielczość: Dokładność: | 1,00e-09 ... 9,99e+09 3 lub 4 cyfry (zakres autometyczny) ±0,5 % |
| Temperatura Zakres pomiarowy: | -5,0 ... 130 °C (ACT) -30,0 ... 130 °C (MTC) |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Dokładność: | ± 0,2 °C jeśli T = 0 °C ... 105 °C ± 0,5 °C jeśli T 0 °C lub T 105 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Jednostki: | mg/l, mmol/l, mol/l, %, ppm, pX |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 290 g |
| Dokładność stężenia jonów (ISE): | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,2 °C (T = 0 °C … 105 °C), ±0,5 °C (T < 0 °C lub T > 105 °C) |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,1 |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,002 |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość pH: | 20 |
| Min. wartość pH: | -2 |
| Numer artykułu producenta: | 30207874 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość stężenia jonów (ISE): | 3 lub 4 cyfry (zakres autometyczny) |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,001/0,01/0,1 |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | -5 ... 130 °C (ATC), -30 ... 130 °C (MTC) |
| Typ: | Seven2Go™ pro S8 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -2 ... 20 |
| Zakres pomiaru stężenia jonów (ISE): | 1,00 e-09 ... 9,99 e09 |