Mierniki wieloparametrowe SD 335
Treść:
1
Numer produktu:
4678204
Informacje dot. produktu "Mierniki wieloparametrowe SD 335"
W zależności od zestawu przenośne wieloparametrowe urządzenie pomiarowe idealnie nadaje się do precyzyjnego określania pH, redox, temperatury, przewodności / TDS / zasolenia, jak również nasycenia i stężenia tlenu rozpuszczonego.
Zakres dostawy: Miernik, pancerz ochronny, uchwyt na 2 elektrody, elektroda pH/temp. typ 231, bufor pH (4,01 / 7,00 / 10,01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, 3 x akumulatory AAA-NiMH, instrukcja obsługi
SD 335 Multi (zestaw 1) pH / Con / Temp. dodatkowo: Elektroda przewodności LC 12 (< 200 mS/cm), roztwór przewodności 1413 µS/cm (NIST)
SD 335 Multi (Set 2): pH / DO / Temp. dodatkowo: Galwaniczny czujnik tlenu (kabel 2 m), elektrolit uzupełniający, głowice membranowe, butelka kalibracyjna z gąbką
SD 335 Multi (Set 3): pH / Con / DO / Temp. dodatkowo: Elektroda przewodności LC 12 (< 200 mS/cm), roztwór przewodności 1413 µS/cm (NIST), galwaniczny czujnik tlenu (kabel 2 m), elektrolit uzupełniający, głowice membranowe, butelka kalibracyjna z gąbką
- Intuicyjny interfejs użytkownika dzięki graficznemu wyświetlaczowi LCD
- Jednoczesne oznaczanie do trzech parametrów dzięki izolacji galwanicznej
- Wybór pomiędzy wyświetlaniem wielu parametrów lub pojedynczych wartości
- Ustawianie granic alarmowych dla monitorowania parametrów
- Złącze Micro-USB do bezprogramowej transmisji danych i zasilania
- Rejestrator danych zapisuje dane pomiarowe wraz ze znacznikiem czasu i identyfikatorem punktu pomiarowego w ustalonym przedziale czasowym lub ręcznie po naciśnięciu przycisku
- Automatyczne rozpoznawanie roztworów standardowych
- Ocena jakości czujnika po kalibracji
- Ładowalne baterie NiMH
Zakres dostawy: Miernik, pancerz ochronny, uchwyt na 2 elektrody, elektroda pH/temp. typ 231, bufor pH (4,01 / 7,00 / 10,01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, 3 x akumulatory AAA-NiMH, instrukcja obsługi
SD 335 Multi (zestaw 1) pH / Con / Temp. dodatkowo: Elektroda przewodności LC 12 (< 200 mS/cm), roztwór przewodności 1413 µS/cm (NIST)
SD 335 Multi (Set 2): pH / DO / Temp. dodatkowo: Galwaniczny czujnik tlenu (kabel 2 m), elektrolit uzupełniający, głowice membranowe, butelka kalibracyjna z gąbką
SD 335 Multi (Set 3): pH / Con / DO / Temp. dodatkowo: Elektroda przewodności LC 12 (< 200 mS/cm), roztwór przewodności 1413 µS/cm (NIST), galwaniczny czujnik tlenu (kabel 2 m), elektrolit uzupełniający, głowice membranowe, butelka kalibracyjna z gąbką
| Specyfikacja | |
| pH: | -2,00 ... 16,00 pH |
| mV: | -2000 ... 2000 mV |
| Przewodność: | 0,000 ... 500 mS/cm |
| TDS: | 0,000 ... 500 g/l |
| Zasolenie: | 0,0 ... 70,0 PSU |
| Stężenie O2: | 0,00 ... 50,00 mg/l |
| Nasycenie O2: | 0,0 ... 500,0% |
| Zakres temperatury: | -10,0 ... 110,0°C |
| Pamięć: | 8 GB |
| Interfejs: | Micro-USB |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 164 x 37 mm |
| Ciężar: | 310 g |
| Zasilanie: | 3 x baterie akumulatorowe AAA NiMH, Micro-USB |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA, NiMH |
|---|---|
| Ciężar: | 310 g |
| Głębokość: | 164 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. wartość pH: | 16.00 |
| Min. wartość pH: | -2.00 |
| Numer artykułu producenta: | 724800 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0,000 ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Szerokość: | 100 mm |
| Temperatura: | -10 ... 110 °C |
| Typ: | SD 335 Multi (Set 1) pH/Con/Temp. |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 164 x 37 mm |
| Wysokość: | 37 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 500 g/l |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -2.00 ... 16.00 |
| Zasolenie: | 0 ... 70 PSU |
| Złącza: | Micro-USB |