Mierniki wieloparametrowe SD 335 Multi (Zestaw 3) pH/Przewodność/DO/Temp.
Treść:
1
Numer produktu:
4678206
Informacje dot. produktu "Mierniki wieloparametrowe SD 335 Multi (Zestaw 3) pH/Przewodność/DO/Temp."
W zależności od zestawu przenośne wieloparametrowe urządzenie pomiarowe idealnie nadaje się do precyzyjnego określania pH, redox, temperatury, przewodności/TDS/zasolenia, jak również nasycenia i stężenia tlenu rozpuszczonego.
Zakres dostawy: Miernik, pancerz ochronny, uchwyt na 2 elektrody, elektroda pH/temp. typ 231, bufor pH (4,01/7,00/10,01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, 3 x akumulatory AAA-NiMH, instrukcja obsługi, elektroda przewodności LC 12 (<200 mS/cm), roztwór przewodności 1413 µS/cm (NIST), galwaniczny czujnik tlenu (kabel 2 m), elektrolit uzupełniający, głowice membranowe, butelka kalibracyjna z gąbką
- Intuicyjny interfejs użytkownika dzięki graficznemu wyświetlaczowi LCD
- Jednoczesne oznaczanie do trzech parametrów dzięki izolacji galwanicznej
- Wybór pomiędzy wyświetlaniem wielu parametrów lub pojedynczych wartości
- Ustawianie granic alarmowych dla monitorowania parametrów
- Złącze Micro-USB do bezprogramowej transmisji danych i zasilania
- Rejestrator danych zapisuje dane pomiarowe wraz ze znacznikiem czasu i identyfikatorem punktu pomiarowego w ustalonym przedziale czasowym lub ręcznie po naciśnięciu przycisku
- Automatyczne rozpoznawanie roztworów standardowych
- Ocena jakości czujnika po kalibracji
- Ładowalne baterie NiMH
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA, NiMH |
|---|---|
| Ciężar: | 310 g |
| Głębokość: | 164 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. wartość pH: | 16.00 |
| Min. wartość pH: | -2.00 |
| Nasycenie: | 0 ... 500 % O2 |
| Numer artykułu producenta: | 724820 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0,000 ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Szerokość: | 100 mm |
| Temperatura: | -10 ... 110 °C |
| Typ: | SD 335 Multi (Set 3) pH/Con/DO/Temp. |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 164 x 37 mm |
| Wysokość: | 37 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 500 g/l |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -2.00 ... 16.00 |
| Zasolenie: | 0 ... 70 PSU |
| Złącza: | Micro-USB |
