Mierniki wieloparametrowe MultiLine® 3620 IDS Set G
Treść:
1
Numer produktu:
6283708
Informacje dot. produktu "Mierniki wieloparametrowe MultiLine® 3620 IDS Set G"
Profesjonalne cyfrowe mierniki wieloparametrowe do pomiarów mobilnych, przygotowanie bezprzewodowe, rejestrowanie ręczne lub automatyczne (interwał czasowy). Łatwy do czyszczenia miękką szczotką pod strumieniem wody. Multi 3620 IDS z dwoma uniwersalnymi kanałami pomiarowymi nadaje się do wszystkich czujników firmy WTW IDS: pH, ORP, czujników tlenu rozpuszczonego, ogniw przewodności i czujników mętności, niezależnie od tego, czy są podłączone za pomocą kabla lub połączone bezprzewodowo. Dokumentacja danych miernika i czujników pomiarowych. Kontrola użytkowników MultiLab®. Z interfejsem USB-A i Mini USB-B oraz kolorowym wyświetlaczem.
Zakres dostawy: Miernik w dużej walizce z sondami IDS (cyfrowa sonda pH SenTix® 940-3, optyczna sonda tlenowa FDO® 925-3, czujnik konduktometryczny TetraCon® 925-3), zestaw QSC, statyw, zlewka, bufory 4 i 7, wzorzec przewodności, CD-ROM, baterie, kable, zasilacz, obudowa ochronna SM Pro na miernik
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 2FD56G |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Szerokość: | 80 mm |
| Typ: | Multi 3620 Set G |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 180 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | USB-A, Mini USB-B |