Mierniki różnicy ciśnień testo 510
Treść:
1
Numer produktu:
6231631
Informacje dot. produktu "Mierniki różnicy ciśnień testo 510"
Bardzo przydatny, mały i łatwy w obsłudze manometr do pomiaru różnicy ciśnień i prędkości przepływu. Podświetlany wyświetlacz umożliwia łatwe odczytanie wartości pomiarowych, nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Testo 510, w połączeniu z rurą Pitota, mierzy prędkość przepływu powietrza. Dla dokładnych pomiarów, gęstość powietrza można kompensować.
Dostawa obejmuje: Elektroniczny manometr różnicowy testo 510 zawiera nasadkę ochronną, komplet węży silikonowych (Ø 4 mm i 5 mm), etui na miernik, protokół kalibracyjny, baterie
- Możliwość pomiaru prędkości przepływu za pomocą rurki Pitot'a
- Kompensacja temperatury i gęstości powietrza
- Do wyboru 10 jednostek pomiarowych (hPa, mbar, Pa, mmH2O, inH2O, wHg, mmHg, psi, m / s, fpm)
Dostawa obejmuje: Elektroniczny manometr różnicowy testo 510 zawiera nasadkę ochronną, komplet węży silikonowych (Ø 4 mm i 5 mm), etui na miernik, protokół kalibracyjny, baterie
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy: | 0 do 100 hPa |
| Dokładność: | ± 0,03 hPa (0 do 0,30 hPa) ± 0,05 hPa (0,31 do 1,00 hPa) ± (0,1 hPa + 1,5% v. Mw.) (1,01 do 100 hPa) |
| Rozdzielczość: | 0,01 hPa |
| Dodatnie ciśnienie: | 500 mbar |
| Max. ciśnienie statyczne: | 1,5 bar |
| Temperatura pracy: | 0 do 50°C |
| Temperatura przechowywania: | -40 do 70°C |
| Zasilanie: Okres eksploatacji baterii: | 2 x AAA 50 h (średnia, bez podświetlenia ekranu) |
| Czas pomiaru: | 0,5 s |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 119 x 46 x 25 mm |
| Ciężar: | 90 g |
| Stopień ochrony: | IP 40 |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Ciśnienie: | 0 ... 100 hPa |
| Głębokość: | 119 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Ciśnienie: | 100 hPa |
| Maks. Nadciśnienie: | 500 mbar |
| Min. ciśnienie: | 0 hPa |
| Numer artykułu producenta: | 05630510 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość ciśnienia: | 0.01 hPa |
| Szerokość: | 46 mm |
| Typ: | testo 510 |
| UNSPSC: | 41-10-33-03 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 46 x 119 x 25 mm |
| Wysokość: | 25 mm |