Mierniki próżni, DVR 2, LLG pro
Treść:
1
Numer produktu:
6263582
Informacje dot. produktu "Mierniki próżni, DVR 2, LLG pro"
Uniwersalne wakuometry o zakresie pomiarowym od 1 mbar do ciśn. atmosferycznego. Z wbudowanym aluminiowo-ceramicznym przetwornikiem ciśn. o doskonałej odporności na korozję i długotrwałej stabilności.
Dostępne również z indywidualnym certyfikatem kalibracji DKD (Nr kat. 7.059 540). Certyfikowaną kalibrację miernika należy zamawiać osobno.
Zakres dostawy: Wakuometr z przyłączami do małego kołnierza D16, złączką zaciskową i dyszą do węży o średnicy wewnętrznej od 6 do 10 mm.
- Zasada pomiaru: Pojemnościowa; niezależny od typu gazu pomiar ciśn. absolutnego
- Niezależność zasilania sieciowego dzięki wykorzystaniu baterii
- Duży ekran
- Wysoka dokładność pomiaru
- Zoptymalizowana obsługa menu
- Z drążkiem podtrzymującym
- Wszystkie części mające kontakt z mediami są wykonane z materiałów odpornych chemicznie
Dostępne również z indywidualnym certyfikatem kalibracji DKD (Nr kat. 7.059 540). Certyfikowaną kalibrację miernika należy zamawiać osobno.
Zakres dostawy: Wakuometr z przyłączami do małego kołnierza D16, złączką zaciskową i dyszą do węży o średnicy wewnętrznej od 6 do 10 mm.
| Baterii/akumulatora: | 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 400 g |
| Dokładność: | ﹤ 1 mbar ± 1 digit |
| Głębokość: | 115 mm |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1080 mbar |
| Min. wartość pomiarowa: | 1 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 6263582 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 115 mm |
| Typ: | DVR 2 pro |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 115 x 115 x 66 mm |
| Wysokość: | 66 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1 ... 1,080 mbar |