Mierniki próżni, DCP 3000 z VSP 3000
Treść:
1
Numer produktu:
9882207
Informacje dot. produktu "Mierniki próżni, DCP 3000 z VSP 3000"
Mierniki DCP 3000 służą do pomiarów próżni w zakresie. Czytelny, podświetlany wyświetlacz pokazuje wartości mierzone przez wszystkie czujniki (aby zmienić wskazywany czujnik wystarczy jedynie przekręcić pokrętło). Wielostanowiskowe pomiary mogą być realizowane za pomocą maksymalnie do 8 zewnętrznych głowic (4 ceramiczne, membranowe - typ VSK 3000 i 4 VSP 3000) jednocześnie podłączonych do manometru DCP 3000. Komunikacja między DCP 3000 i zewnętrznymi komponentami odbywa się poprzez specjalnie zaprojektowany system VACUU·BUS®. System konfiguruje się automatycznie, jest łatwy w użyciu dzięki standardowym przyłączom i przedłużaczowi o dł. do 30 m.
Mierniki próżni typu Piraniego VSP 3000 zapewniają odporność na korozję oraz odporność mecheniczną. Znajdują zastosowanie w chemii i inżynierii procesowej. Manometry DCP 3000 są teraz dostępne z miernikiem Piraniego VSP 3000, w celu zwiększenia zakresu pomiarowego do rzędu 10-3 mbar. System konfiguruje się automatycznie, jest łatwy w użyciu dzięki standardowym przyłączom i przedłużaczowi o dł. do 30 m. Duży, podświetlany ekran, sterowany pokrętłem, wyświetla odczyty z każdej głowicy.
Cechy:
Cechy:
- Nowe mierniki VSP 3000 wykonane są z tworzyw sztucznych i ceramiki o wysokiej odporności chemicznej
- Szeroki zakres pomiarowy: od ciśnienia atmosferycznego do wysokiej próżni (10-3mbar) oparty na zasadzie pomiaru przewodności cieplnej czujnikiem Piraniego
- Możliwość podłączenia do 8 głowic: 4 głowice VSP 3000 (ciśn. atm. do 10-3mbar) i 4 głowice VSK 3000 (ciśn. atm. do 0,1 mbar)
- Wytrzymałe, wodoszczelne manometry, odpowiednie do pracy w trudnych warunkach
- Z kontrolerem próżni CVC 3000, głowicą VSP 3000 i próżniowym zaworem elektromagnetycznym typu VV-B możliwa jest kontrola próżni od ciśn. atmosferycznego do 10-3mbar
| Ciężar: | 440 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±15 % wskazanej wartości w zakresie od 0,01 ... 5 mbar |
| Głębokość: | 124 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 1000 mbar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.001 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 20683190 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 144 mm |
| Typ: | DCP 3000 + VSP 3000 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS/CN |
| UNSPSC: | 41-11-00-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 144 x 124 x 114 mm |
| Wysokość: | 114 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.001 ... 1,000 mbar |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |